Liivi Muuseum ja Sibulatee kirjanduslik kohvik avavad 10. septembril kell 14:00-15:45 luulesõprade jaoks LOOVKIRJUTAMISE TÖÖTOA koos SIREL HEINLOOga.
🟣 Kiht kihilt nagu Peipsiääre sibula harutame lahti metafooride loomise mehhanismid ning leiame oma luuletuste õige kangusega tundetuuma, mis ajab just parasjagu nutma nagu sibul, aga hinge teeb tervemaks.
Kokku tulles kirjutame, kuulame üksteist, võib-olla naerame ja kohe kindlasti saame luuletaipamisi. Mõistame taas rohkem, mis teeb luule nii mõjuvaks.
Kõik on teretulnud hoolimata kogemusest!
Osalemistasu 20 eurot.
Kirjutamine toimub Liivi Muuseumi õues paviljonis või vihmase ja külma ilma korral muuseumihoones teisel korrusel. Türgi kohvik kostitab meid ka aromaatse türgi teega.
✨Registreerimine ja lisainfo: tarslamm@gmail.com
🟣 Sirel Heinloo on luuleprõmmude eestvedaja, kirjanduse doktorant Tartu Ülikoolis, kahe pisikese lapse ema ja luuletaja, kelle värskeimat loomingut näeb hoopis filmikeeles. (Uudista TarSlämm + Poetry Slam Youtube’i kanalil https://www.youtube.com/channel/UCdmE8tgasdY-hpxlCC2pPRA )
Vaata ka: www.muusa.ee
🛞 Transport: bussiga saab Tartust tasuta kell 10:45, kohal 11:27. On rahulikult aega enne kirjandusliku kohvikuga tutvuda. Tagasi Tartusse õhtul kell 16:42, kohal 17:40.